SAW-BUD, czyli firma z wachlarzem możliwości

O firmie słów kilka…

SAW-BUD jest firmą, która powstała w Łodzi, a jej początki sięgają lat 90. Wówczas specjalizowała się ona w wykonywaniu posadzek jastrychowych jednak z biegiem lat jej działalność wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i poszerzyła swoją ofertę m.in. o mycie oraz czyszczenie dachów czy elewacji, usługi koparką, a także wynajem maszyn. Jest to jednak zaledwie ułamek tego czym ta prężnie rozwijająca się firma może się pochwalić! 

Firma oferuje usługi najwyższej jakości, a więc każdy klient może mieć świadomość, że zlecenie będzie wykonane sumiennie i za pomocą profesjonalnego sprzętu. Potencjalny klient może mieć też pewność, że zostanie potraktowany indywidualnie, a jego potrzeby zostaną zrealizowane w satysfakcjonujący go sposób. 

Od wynajmu do czyszczenia

Co zatem do zaoferowania ma firma? Jedną z zalet SAW-BUD jest wcześniej już wspomniana umiejętność wykonywania posadzek jastrychowych. Tworzone są one za pomocą maszyny Brinmkann Mixokret, a dzięki odpowiednio dobranej mieszance uzyskuje się efekt wyjątkowo trwałego podłoża. Cena usługi jest dobierana indywidualnie do danego klienta i zależy od ilości materiału jaki zostanie zużyty oraz od metrażu. 

Firma w swojej ofercie ma również montaż i sprzedaż oczyszczalni ścieków, a także oczyszczalni biologicznych BioSolid. To jednak nie wszystko, gdyż SAW-BUD specjalizuje się także w montażu szamb, zbiorze wody deszczowej, przerabianiu starych oczyszczalni, udrażnianiu oczyszczalni i zapchanych drenaży oraz przepychaniu pod ciśnieniem zatkanych rur kanalizacyjnych.

Wybierając firmę SAW-BUD można manewrować między takimi ofertami jak mycie i czyszczenie dachów, elewacji, tarasów, a nawet kostki brukowej. Z uwagi na to, że wraz z rozwojem świadomości społeczeństwa z zakresu ekologii, zaczęły powstawać tzw. panele fotowoltaiczne, łódzka firma poszerzyła swoje usługi o ich czyszczenie. Jest to niewątpliwie potrzebna, ale i wyróżniająca się usługa. Decydując się na SAW-BUD można być pewnym, że zarówno panele fotowoltaiczne jak i inne obiekty zostaną wyczyszczone sumiennie i w profesjonalny sposób za pomocą specjalistycznego sprzętu.

Jeśli jednak powyższa oferta wciąż nie wydaje się satysfakcjonująca to jest to dobry moment, aby wspomnieć o innych metodach czyszczenia, a mianowicie o piaskowaniu i sodowaniu. Są to niezwykle skuteczne metody, ale i bezpieczne i obecnie bardzo popularne. Będą to doskonałe opcje dla osób oczekujących zadawalających rezultatów. Decydując się na jedną z tych metod możemy mieć gwarancję solidnie wykonanej pracy i długoterminowych korzyści. 

Ponadto, firma posiada dwie koparki firm Bobcat i Caterpillar. Za ich pomocą można wykonać szereg pożądanych usług takich jak m.in. wykopy pod budynki, utwardzanie terenów i dróg czy oczyszczanie działki po budowie. Do dyspozycji klienta jest również możliwość wynajęcia poszczególnych maszyn czyszczących i podnośnika koszowego. Pełną listę dostępnych maszyn można znaleźć na stronie https://saw-bud.net/

Uniwersalność i wszechstronność

Tym co przede wszystkim wyróżnia firmę SAW-BUD na rynku jest wszechstronność usług jaką ma ona do zaoferowania. Dzięki pokaźnej ilości możliwości, którą charakteryzuje się ta łódzka firma, potencjalny klient ma szansę znaleźć opcję, która najbardziej mu odpowiada i spełnia jego oczekiwania. Lista usług jest niebywale uniwersalna co sprawia, że odbiorcami mogą być osoby z różnych branż i ze zróżnicowanymi potrzebami. Warto więc samodzielnie zapoznać się listą usług już dziś!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *